Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet

  • 135 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet Aten ligger i distriktet Kifissia, inom 20 minuters promenad från Goulandris naturhistoriska museum, och har utsikt över trädgården. Den 135 m² stora lägenheten erbjuder också en parkering på plats.

Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet har balkong, uteservering och vardagsrum med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Lägenheten erbjuder gästerna torktumlare, badmössor och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Detta boende erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap.

Spatharios skuggteatermuseum ligger ungefär 2 km bort, medan Agia Paraskevi ligger i närheten av den här lägenheten med 3 sovrum. Turisterna kan besöka Qinhuai sportcentrumsstadion ungefär 10 minuters bilresa från boendet. Busstationen Metaxa är belägen mindre än 600 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet Aten
Kifissia Boutique Apartment
Mobilpris

Kifissia Boutique Apartment

9.8
Exceptionellt 12 recensioner
863 m från boendet
USD 198 USD 178
per natt
Kifisia Penthouse By Taurus
Mobilpris

Kifisia Penthouse By Taurus

8.5
Fantastiskt 9 recensioner
2 km från boendet
USD 151 USD 136
per natt
Luxe Living Residences In Marousi By Upstreet
Mobilpris

Luxe Living Residences In Marousi By Upstreet

8.8
Fantastiskt 11 recensioner
2 km från boendet
USD 185 USD 167
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    30 km

    Tågstationer

    Kifissia Railway Station
    1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00002371491
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet?
      Populära sevärdheter nära Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet inkluderar bland annat Spatharios skuggteatermuseum, Goulandris naturhistoriska museum, Qinhuai sportcentrumsstadion.
    • ❓
      Hur stort är Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet?
      Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet har en total yta på 135 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    30 km

    Tågstationer

    Kifissia Railway Station
    1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Chic & Luminous 3Br Apartment In Kifisia By Upstreet Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng